Synergia – rozpoczynamy III edycję projektu

W dniach 7-10.06.2022r. odbywa się pierwsza sesja szkoleniowa w ramach III edycji projektu: Synergia – Sieć współpracy i wymiany doświadczeń urzędników wysokiego szczebla z Europy Środkowej i Wschodniej. W sesji biorą udział przedstawiciele instytucji administracji publicznej z Polski, Bułgarii, Łotwy i Węgier.

wyklady aula zdj 5
wyklady aula zdj 4
wyklady aula zdj 3
wyklady aula zdj 1

Sesja warszawska, 7-10.06.2022r. 

W programie sesji zaplanowano zajęcia w następujących obszarach tematycznych: 

  • zarządzanie procesami,
  • zarządzanie wiedzą,
  • przewodzenie i wprowadzanie zmian.

Zarządzanie procesami? Przecież każdy lider zna to pojęcie i wie jak to robić. Czy na pewno? Czy nie mylisz projektów z procesami, czy nie zapomniałeś że są one podstawą Twojej bieżącej pracy? Jak sprawić by były efektywne i praca w nich była satysfakcjonująca? Co zrobić aby je poznać od innej strony? Czy trzeba zarządzać wiedzą? Czy to sprawa indywidualna czy zespołowa? Czy cenisz i rozumiesz ten zasób w swojej instytucji? Czy wiesz gdzie go znaleźć? Czy potrafisz być liderem zmiany? Jak sprawić by inni Cię słuchali i podążali za Tobą?

Wiele pytań i wiele odpowiedzi pojawia się w czasie sesji. Menedżerowie/liderzy administracji publicznej z różnych krajów wspólnie rozmawiają o podobnych wyzwaniach i sposobach radzenia sobie z nimi.

Sesja odbywa się w trybie stacjonarnym, w siedzibie Krajowej Szkoły Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego w Warszawie. Zajęcia odbywają się w godzinach 9:00 -17:00.

logo ksap przezroczyste
logo IPA EN
logo LSPA EN