Węgierscy absolwenci II edycji projektu Synergia – dyplomy wręczone!

W dniu 29 sierpnia 2022 r., w Budapeszcie wręczono dyplomy ukończenia II edycji projektu uczestnikom z Węgier. Uroczystość wręczenia certyfikatów miała miejsce podczas międzynarodowej sesji szkoleniowej w Budapeszcie, zorganizowanej w ramach III edycji projektu Synergia, w dniach 29- 31 sierpnia 2022 r.

 

W uroczystości wzięli udział uczestnicy trzeciej edycji projektu z Bułgarii, Łotwy, Polski oraz Węgier – uczestnicy sesji w Budapeszcie, a gościem specjalnym był Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Budapeszcie, pan Sebastian Kęcik.

Serdecznie gratulujemy absolwentom z Węgier pomyślnego ukończenia udziału w II edycji projektu. Jesteśmy przekonani, że praca i czas poświęcony projektowi przyniosą wiele korzyści zarówno samym uczestnikom jak też ich instytucjom i całej administracji Węgier!

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnej, IV edycji projektu Synergia, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacjami o projekcie: https://synergia.ksap.gov.pl/o-projekcie/korzysci-z-udzialu/. Informacja na temat rekrutacji do IV edycji – już niebawem na stronie projektu, w sekcji AKTUALNOŚCI.

logo ksap przezroczyste
logo IPA EN
logo LSPA EN