SYNERGIA – kolejne spotkania informacyjne do IV edycji

Zapraszamy na dwa ostanie spotkania informacyjne w procesie naboru do IV edycji w projekcie Synergia – Sieć współpracy i wymiany doświadczeń urzędników wysokiego szczebla z Europy Środkowej i Wschodniej. Spotkania odbędą się online: 1 grudnia 2022 r. (czwartek), o godz. 09:00 oraz  8 grudnia 2022 r. (czwartek), o godz. 14:00.

synergia_nabor 1

 

Zgłoszenia na spotkanie

Prosimy o zgłoszenie udziału w spotkaniu poprzez link dostępny na stronie projektu (link: https://synergia.ksap.gov.pl/rekrutacja/edycja-iv-spotkania/)

Nabór do IV edycji

Rekrutacja do projektu SYNERGIA realizowana jest do 14 grudnia 2022 r. Wszystkie informacje na temat zasad aplikowania do projektu dostępne są na stronie projektu (link: https://synergia.ksap.gov.pl/edycja-iv/), w zakładce: REKRUTACJA. 

Uczestnicy projektu

Uczestnikiem projektu jest instytucja administracji publicznej, która deleguje do udziału w projekcie swoich przedstawicieli tj. kadrę wyższego szczebla ​zarządzania. Szczegółowe informacje. (link https://synergia.ksap.gov.pl/rekrutacja/grupa-docelowa/)

Cel projektu Synergia

Przygotowanie, na bazie sieci współpracy kadry zarządzającej w administracji publicznej z krajów Europy Środkowej i Wschodniej, nowego programu edukacyjno-kooperacyjnego oraz wdrożenie wypracowanych w trakcie realizacji programu rozwiązań w praktyce.

Finansowanie projektu

Projekt jest współfinansowany ze środków budżetu państwa oraz funduszy europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. 

Kontakt

Osoby zainteresowane projektem zapraszamy do kontaktu: synergia@ksap.gov.pl(link sends e-mail)

Więcej informacji na stronie projektu: www.synergia.ksap.gov.pl

 Serdecznie zapraszamy!

logo ksap przezroczyste
logo IPA EN
logo LSPA EN