Warszawska sesja – 14 grudnia 2020

sesja 14 grudnia 2020

W dniu 14 grudnia br. odbyła się 5 sesja w ramach I edycji projektu SYNERGIA. W sesji udział wzięli  przedstawiciele instytucji administracji publicznej z Polski, Bułgarii, Łotwy i Węgier.

5 sesja szkoleniowa

W programie dnia sesji zaplanowano zajęcia z obszaru wykorzystania IT – cyfryzacji i innowacyjności w administracji publicznej. Celem zajęć było zapoznanie uczestników z kluczowymi pojęciami dotyczącymi strategii digitalizacji, innowacji i transformacji poprzez technologię, big tech oraz lepsze zrozumienie mechanizmów działających na uregulowanych rynkach.

Zajęcia prowadziła Profesor Pinar Ozcan, z Saïd School of Business, University of Oxford – która specjalizuje się w badaniach w obszarze strategii, przedsiębiorczości, innowacyjności i rynkach technologicznych.

Forma realizacji

Ze względu na sytuację epidemiologiczną, zajęcia zrealizowane zostały w formie online, tym razem zajęcia na platformie ZOOM. Piąta sesja w projekcie podzielona została na 4 części tj. zostanie zrealizowana w czterech terminach. Terminy 5 sesji szkoleniowej w ramach I edycji projektu dostępne są na stronie projektu w zakładce: PROGRAM – Grafik sesji

Zajęcia odbyły się w godzinach 10:30-16:20.

Data publikacji: 15 grudnia 2020