Styczniowa sesja szkoleniowa projektu SYNERGIA już za nami

profesor

Styczniowa sesja już za nami. W sesji online udział wzięli przedstawiciele instytucji administracji publicznej z Polski, Bułgarii, Łotwy i Węgier.

I edycja, styczniowa sesja (w ramach V sesji)

W dniach 14 stycznia oraz 21 stycznia 2021 roku odbyła się kolejna część szkoleniowa w ramach V sesji szkoleniowej projektu SYNERGIA.

Program

W programie sesji zrealizowano zajęcia w obszarze zarządzania procesami. Sesję szkoleniową prowadził profesor IESE Business School, University of Navarra – prof. Adrian Done, który specjalizuje się w szkoleniach dla wyższych kadr menedżerów w organizacjach, w zakresie doradztwa strategicznego i biznesowego, zarządzania łańcuchem dostaw, zarządzania wiedzą w celu usprawnienia operacji, zarządzania technologią. 

Forma realizacji sesji

W związku z obecną sytuacją epidemiczną w Europie, sesja została przeprowadzona w trybie online. Przedstawiciele instytucji z Polski, Bułgarii, Łotwy i Węgier uczestniczyli w interaktywnych spotkaniach zrealizowanych na platformie ZOOM.

Terminy V sesji

W ramach V sesji szkoleniowej odbędzie się jeszcze jedno spotkanie. Termin kolejnej części V sesji szkoleniowej w ramach I edycji projektu dostępny jest na stronie projektu w zakładce: PROGRAM – Grafik sesji oraz w MS TEAMS, w zakładce: GENERAL – SharePoint – 05. 5 session – 01. Schedule. 

Uczestnicy o zajęciach

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami uczestników o programie kształcenia, a osoby zainteresowane udziałem w projekcie – już niebawem zaprosimy do następnej edycji projektu.

Data publikacji: 22 stycznia 2021